Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EET-HC2S271LA
EET-HC2S271LA
EET-HC2S271LA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EET-HC2S271LA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EET-HC2S271LA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero EET-HC2S271LA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22218 pcs Tietolomake TS-HC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja TS-HC
Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.68A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet EETHC2S271LA
P14089
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 675 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 675 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose