Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-EB1H4R7SH
EEU-EB1H4R7SH
EEU-EB1H4R7SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-EB1H4R7SH luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-EB1H4R7SH
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-EB1H4R7SH Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 967012 pcs Tietolomake EB Series, A Type Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja EB
Ripple Current @ Low Frequency 18mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 29.7mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEUEB1H4R7SH Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4.7µF