Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-ED2C151SB
EEU-ED2C151SB
EEU-ED2C151SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-ED2C151SB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-ED2C151SB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-ED2C151SB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64819 pcs Tietolomake ED Series, Type A
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja ED
Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEUED2C151SB Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF