Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-FR1C102B
EEU-FR1C102B
EEU-FR1C102B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-FR1C102B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-FR1C102B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-FR1C102B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 355938 pcs Tietolomake EEU-FR1C102B View All SpecificationsEEU-FR Series(Type A)
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja FR
Ripple Current @ Low Frequency 1.343A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.79A @ 100kHz