Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-HD1H100
EEU-HD1H100
EEU-HD1H100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-HD1H100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-HD1H100
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-HD1H100 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja HD
Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEUHD1H100
P15157
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF