Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-TP1V101B
EEU-TP1V101B
EEU-TP1V101B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-TP1V101B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-TP1V101B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-TP1V101B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 81189 pcs Tietolomake EEU-TP1V101B View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja TP
Ripple Current @ Low Frequency 377mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz