Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEU-TP1V271L
EEU-TP1V271L
EEU-TP1V271L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEU-TP1V271L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEU-TP1V271L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero EEU-TP1V271L Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 190783 pcs Tietolomake EEU-TP1V271L View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja TP
Ripple Current @ Low Frequency 689mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEUTP1V271L
P14929
Käyttölämpötila -40°C ~ 135°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 270µF