Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEV-HD2A100P
EEV-HD2A100P
EEV-HD2A100P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEV-HD2A100P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEV-HD2A100P
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4761 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EEV-HD2A100P Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4761 pcs Tietolomake HD Series, Type V
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja HD-V
Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 93.5mA @ 10kHz