Koti > Tuotteet > Suodattimet > SAW-suodattimet > EFCH1960TCD1
EFCH1960TCD1
EFCH1960TCD1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EFCH1960TCD1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EFCH1960TCD1
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FILTER SAW 1.96GHZ 5SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EFCH1960TCD1 Valmistaja Panasonic
Kuvaus FILTER SAW 1.96GHZ 5SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4709 pcs Tietolomake EFCH1960TCD1
Kategoria Suodattimet Koko / Dimension 0.079" L x 0.055" W (2.00mm x 1.40mm)