Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELC11D5R6F
ELC11D5R6F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELC11D5R6F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELC11D5R6F
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 4.6A 20 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero ELC11D5R6F Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 4.6A 20 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 129238 pcs Tietolomake ELC Choke Coils
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.453" Dia (11.50mm) suojaus Unshielded
Sarja ELC11D Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Vertical Cylinder Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 10kHz
induktanssi 5.6µH Korkeus - Istuva (Max) 0.547" (13.90mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 4.6A 20 mOhm Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Nykyinen arvostelu 4.6A