Koti > Tuotteet > Suodattimet > Yleiset toimintatangot > ELF-20N027A
ELF-20N027A
ELF-20N027A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELF-20N027A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELF-20N027A
Valmistaja Panasonic
Kuvaus COMMON MODE CHOKE 2.7A 2LN TH
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5428 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ELF-20N027A Valmistaja Panasonic
Kuvaus COMMON MODE CHOKE 2.7A 2LN TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5428 pcs Tietolomake N Series, Type 15-21N
Kategoria Suodattimet Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Koko / Dimension 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm)