Koti > Tuotteet > Suodattimet > Yleiset toimintatangot > ELF-21N018A
ELF-21N018A
ELF-21N018A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELF-21N018A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELF-21N018A
Valmistaja Panasonic
Kuvaus COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5359 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ELF-21N018A Valmistaja Panasonic
Kuvaus COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5359 pcs Tietolomake N Series, Type 15-21N
Kategoria Suodattimet Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Koko / Dimension 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm)