Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-FC680KF
ELJ-FC680KF
ELJ-FC680KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-FC680KF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-FC680KF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ELJ-FC680KF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5623 pcs Tietolomake ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric)
Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) suojaus Unshielded
Sarja FC Arvioinnit -
Q @ Freq 20 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric) Muut nimet ELJFC680KF
Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.52MHz
induktanssi 68µH Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm)
Taajuus - Self Resonant 15MHz Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 16.6 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 16.6 Ohm Max Nykyinen arvostelu 70mA