Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-NA56NMF
ELJ-NA56NMF
ELJ-NA56NMF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-NA56NMF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-NA56NMF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 56NH 420MA 220 MOHM
Product parameter
Osa numero ELJ-NA56NMF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 56NH 420MA 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6002 pcs Tietolomake ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja NA Arvioinnit -
Q @ Freq 10 @ 100MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)