Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-ND33NJF
ELJ-ND33NJF
ELJ-ND33NJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-ND33NJF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-ND33NJF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM
Product parameter
Osa numero ELJ-ND33NJF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4134 pcs Tietolomake ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) suojaus Unshielded
Sarja ND Arvioinnit -
Q @ Freq 15 @ 100MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)