Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-NJ27NJF2
ELJ-NJ27NJF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-NJ27NJF2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-NJ27NJF2
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 27NH 440MA 200 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5347 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero ELJ-NJ27NJF2 Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 27NH 440MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5347 pcs Tietolomake ELJ-NJ(R) Series Spec SheetELJ-Rx,Nx,Fx,SA,Px,EA,Qx
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) suojaus Unshielded
Sarja NJ Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 250MHz Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet PCD1510CT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Non-Magnetic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 250MHz
induktanssi 27nH Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm)
Taajuus - Self Resonant 3.8GHz Yksityiskohtainen kuvaus 27nH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Nykyinen arvostelu 440mA