Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-PA271KF
ELJ-PA271KF
ELJ-PA271KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-PA271KF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-PA271KF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 270UH 55MA 14.5 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero ELJ-PA271KF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 270UH 55MA 14.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 204272 pcs Tietolomake ELJ-PF, PE, PC, PA, PB, LC, LA Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja PA Arvioinnit -
Q @ Freq 20 @ 796kHz Pakkaus Cut Tape (CT)