Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-PB100KF
ELJ-PB100KF
ELJ-PB100KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-PB100KF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-PB100KF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 10UH 360MA 650 MOHM
Product parameter
Osa numero ELJ-PB100KF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 10UH 360MA 650 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4000 pcs Tietolomake ELJ-PF, PE, PC, PA, PB, LC, LA Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1812
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) suojaus Unshielded
Sarja PB Arvioinnit -
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz Pakkaus Original-Reel®