Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-PC3R3MF3
ELJ-PC3R3MF3
ELJ-PC3R3MF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-PC3R3MF3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-PC3R3MF3
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 650MA 220 MOHM
Product parameter
Osa numero ELJ-PC3R3MF3 Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 650MA 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6025 pcs Tietolomake ELJ-PF, PE, PC, PA, PB, LC, LA Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric)
Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) suojaus Unshielded