ELJ-PF3N9DFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-PF3N9DFB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ELJ-PF3N9DFB |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Kuvaus | FIXED IND 3.9NH 1.4A 80 MOHM SMD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | ELJ-PF3N9DFB | Valmistaja | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 3.9NH 1.4A 80 MOHM SMD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 308878 pcs | Tietolomake | ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±0.3nH | Toimittaja Device Package | 0402 (1005 Metric) |
| Koko / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | PF | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 7 @ 100MHz | Pakkaus | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case | 0402 (1005 Metric) | Muut nimet | PCD1892CT |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 2 (1 Year) | Materiaali - Core | Ceramic |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Induktanssiaste - Testi | 100MHz |
| induktanssi | 3.9nH | Korkeus - Istuva (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 4.8GHz | Yksityiskohtainen kuvaus | 3.9nH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 80 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 80 mOhm Max | Nykyinen arvostelu | 1.4A |