Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELJ-RF56NJF
ELJ-RF56NJF
ELJ-RF56NJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELJ-RF56NJF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELJ-RF56NJF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 56NH 130MA 2.5 OHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1270102 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ELJ-RF56NJF Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 56NH 130MA 2.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1270102 pcs Tietolomake ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Multilayer
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric)
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) suojaus Unshielded
Sarja RF Arvioinnit -
Q @ Freq 8 @ 100MHz Pakkaus Cut Tape (CT)