Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELL-4FG100MA
ELL-4FG100MA
ELL-4FG100MA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELL-4FG100MA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELL-4FG100MA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 10UH 750MA 290 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ELL-4FG100MA Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 10UH 750MA 290 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 161190 pcs Tietolomake ELL-4FG, GG, LG Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) suojaus Shielded