Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELL-5PM820M
ELL-5PM820M
ELL-5PM820M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELL-5PM820M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELL-5PM820M
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 82UH 320MA 780 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ELL-5PM820M Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 82UH 320MA 780 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 137067 pcs Tietolomake M Series ELL5xM
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) suojaus Shielded