Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELL-6RH1R0M
ELL-6RH1R0M
ELL-6RH1R0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELL-6RH1R0M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELL-6RH1R0M
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 1UH 3A 19 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero ELL-6RH1R0M Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 1UH 3A 19 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 123691 pcs Tietolomake H Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm) suojaus Shielded