Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ELL-8TP6R8NB
ELL-8TP6R8NB
ELL-8TP6R8NB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELL-8TP6R8NB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELL-8TP6R8NB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 3.5A 18 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero ELL-8TP6R8NB Valmistaja Panasonic
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 3.5A 18 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 162589 pcs Tietolomake ELL-8TP Series Prod InfoELL-8TP Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±30% Koko / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)