Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-14EB101U
ERA-14EB101U
ERA-14EB101U
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-14EB101U luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-14EB101U
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERA-14EB101U Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 369031 pcs Tietolomake ERA-14 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja ERA-14
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W