Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-1ARB101C
ERA-1ARB101C
ERA-1ARB101C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-1ARB101C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-1ARB101C
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 100 OHM 0.1% 1/20W 0201
(Yhdysvaltain dollareina)
15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero ERA-1ARB101C Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 100 OHM 0.1% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package 0201
Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Sarja ERA-1A
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 0.05W, 1/20W