Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-2ARB3652X
ERA-2ARB3652X
ERA-2ARB3652X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-2ARB3652X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-2ARB3652X
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 36.5KOHM 0.1% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ERA-2ARB3652X Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 36.5KOHM 0.1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja ERA-2A
paneeli tila 36.5 kOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W