ERA-2ARB8451X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-2ARB8451X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ERA-2ARB8451X |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic Electronic Components |
| Kuvaus | RES SMD 8.45KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
Product parameter
| Osa numero | ERA-2ARB8451X | Valmistaja | Panasonic Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Kategoria | vastukset | Voltage Rating - AC | - |
| Jännite - Working | 0.063W, 1/16W | Jännite - Breakdown | 0402 |
| Paksuus (Max) | ±10ppm/°C | Koko / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Sarja | ERA-2A | RoHS-tila | Tape & Reel (TR) |
| Polarisaatio | 0402 (1005 Metric) | Muut nimet | ERA-2ARB8451X-ND ERA2ARB8451X P18121TR |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 13 Weeks | Valmistajan osanumero | ERA-2ARB8451X |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.016" (0.40mm) | ominaisuudet | Automotive AEC-Q200 |
| FIFO: n | 2 | Laajennettu kuvaus | 8.45k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |