Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-2ARC203X
ERA-2ARC203X
ERA-2ARC203X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-2ARC203X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-2ARC203X
Valmistaja Panasonic Electronic Components
Kuvaus RES SMD 20K OHM 0.25% 1/16W 0402
Product parameter
Osa numero ERA-2ARC203X Valmistaja Panasonic Electronic Components
Kuvaus RES SMD 20K OHM 0.25% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.063W, 1/16W Jännite - Breakdown 0402
Paksuus (Max) ±10ppm/°C Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)