Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-2ARC4642X
ERA-2ARC4642X
ERA-2ARC4642X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-2ARC4642X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-2ARC4642X
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 46.4K OHM 1/16W 0402
Product parameter
Osa numero ERA-2ARC4642X Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 46.4K OHM 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.25%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja ERA-2A
paneeli tila 46.4 kOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W