Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-2HEC6800P
ERA-2HEC6800P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-2HEC6800P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-2HEC6800P
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 0.25% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ERA-2HEC6800P Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 0.25% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4240 pcs Tietolomake ERA-2H Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.25%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja ERA-2H
paneeli tila 680 Ohms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet ERA2HEC6800P Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 680 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film