Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-3ARB822V
ERA-3ARB822V
ERA-3ARB822V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-3ARB822V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-3ARB822V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 8.2K OHM 0.1% 1/10W 0603
Product parameter
Osa numero ERA-3ARB822V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 8.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja ERA-3A
paneeli tila 8.2 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W