Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-3YEB271V
ERA-3YEB271V
ERA-3YEB271V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-3YEB271V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-3YEB271V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 270 OHM 0.1% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ERA-3YEB271V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 270 OHM 0.1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 691167 pcs Tietolomake ERA-3Y, 3E Spec
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja ERA-3Y
paneeli tila 270 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W