Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-3YKB823V
ERA-3YKB823V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-3YKB823V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-3YKB823V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RESISTOR METAL FILM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ERA-3YKB823V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RESISTOR METAL FILM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5939 pcs Tietolomake ERA-(3Y,6Y) Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja ERA-3Y
paneeli tila 82 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet ERA3YKB823V Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 82 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film