Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-6ARB302V
ERA-6ARB302V
ERA-6ARB302V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-6ARB302V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-6ARB302V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 3K OHM 0.1% 1/8W 0805
Product parameter
Osa numero ERA-6ARB302V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 3K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja ERA-6A
paneeli tila 3 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W