Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-8APB6490V
ERA-8APB6490V
ERA-8APB6490V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-8APB6490V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-8APB6490V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 649 OHM 0.1% 1/4W 1206
Product parameter
Osa numero ERA-8APB6490V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 649 OHM 0.1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±15ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja ERA-8A
paneeli tila 649 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W