Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERA-8ARB6342V
ERA-8ARB6342V
ERA-8ARB6342V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-8ARB6342V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-8ARB6342V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERA-8ARB6342V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja ERA-8A
paneeli tila 63.4 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W