Koti > Tuotteet > vastukset > Erikoistuneet vastukset > ERA-S39J331V
ERA-S39J331V
ERA-S39J331V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-S39J331V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-S39J331V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/10W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ERA-S39J331V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 395351 pcs Tietolomake ERA-W,V,S Series
Kategoria vastukset Tyyppi Temperature Sensitive
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 3900ppm/°C
Sarja ERAS paneeli tila 330 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Cut Tape (CT)