Koti > Tuotteet > vastukset > Erikoistuneet vastukset > ERA-V33J331V
ERA-V33J331V
ERA-V33J331V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERA-V33J331V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERA-V33J331V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/16W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ERA-V33J331V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/16W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 474453 pcs Tietolomake ERA-W,V,S Series
Kategoria vastukset Tyyppi Temperature Sensitive
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 3300ppm/°C
Sarja ERAV paneeli tila 330 Ohms
Virta (wattia) 0.063W, 1/16W Pakkaus Cut Tape (CT)