Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > ERB-RG2R50V
ERB-RG2R50V
ERB-RG2R50V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERB-RG2R50V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERB-RG2R50V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ERB-RG2R50V Valmistaja Panasonic
Kuvaus FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 224536 pcs Tietolomake ERB-RD,RE,RG Series DatasheetFuse Common Safety Precautions
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 32V
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W x 0.026" H (3.20mm x 1.60mm x 0.65mm) Sarja ERB-RG