Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ERD-S2TJ331V
ERD-S2TJ331V
ERD-S2TJ331V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERD-S2TJ331V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERD-S2TJ331V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 330 OHM 1/4W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ERD-S2TJ331V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 330 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5958 pcs Tietolomake ERDS1, ERDS2, ERD25
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin -150/ -350ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Sarja ERDS2
paneeli tila 330 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W