Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ERG-1SJ560
ERG-1SJ560
ERG-1SJ560
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERG-1SJ560 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERG-1SJ560
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 56 OHM 1W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERG-1SJ560 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 56 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1984979 pcs Tietolomake ERX, ERG Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±350ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) Sarja ERG
paneeli tila 56 Ohms Virta (wattia) 1W