Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ERG-2SJ512A
ERG-2SJ512A
ERG-2SJ512A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERG-2SJ512A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERG-2SJ512A
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 5.1K OHM 2W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero ERG-2SJ512A Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 5.1K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1695923 pcs Tietolomake ERX, ERG Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±350ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) Sarja ERG
paneeli tila 5.1 kOhms Virta (wattia) 2W