Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-1TYJ152U
ERJ-1TYJ152U
ERJ-1TYJ152U
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-1TYJ152U luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-1TYJ152U
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 1.5K OHM 5% 1W 2512
Product parameter
Osa numero ERJ-1TYJ152U Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 1.5K OHM 5% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1074116 pcs Tietolomake Fixed Resistors Product Catalog
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Sarja ERJ
paneeli tila 1.5 kOhms Virta (wattia) 1W