Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-2GEJ511X
ERJ-2GEJ511X
ERJ-2GEJ511X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-2GEJ511X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-2GEJ511X
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 510 OHM 5% 1/10W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-2GEJ511X Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 510 OHM 5% 1/10W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja ERJ
paneeli tila 510 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W