Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-6RED3483V
ERJ-6RED3483V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-6RED3483V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-6RED3483V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 348K OHM 0.5% 1/10W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-6RED3483V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 348K OHM 0.5% 1/10W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja ERJ
paneeli tila 348 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet ERJ6RED3483V Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 348 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film