Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-MP2MF10MU
ERJ-MP2MF10MU
ERJ-MP2MF10MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-MP2MF10MU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-MP2MF10MU
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ERJ-MP2MF10MU Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 0.01 OHM 1% 1W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±75ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm) Sarja ERJ
paneeli tila 10 mOhms Virta (wattia) 1W