Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-P6WJ331V
ERJ-P6WJ331V
ERJ-P6WJ331V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-P6WJ331V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-P6WJ331V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 330 OHM 5% 1/2W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-P6WJ331V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 330 OHM 5% 1/2W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja ERJ
paneeli tila 330 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W