Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-PA3F3000V
ERJ-PA3F3000V
ERJ-PA3F3000V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-PA3F3000V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-PA3F3000V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 300 OHM 1% 1/4W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-PA3F3000V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 300 OHM 1% 1/4W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja ERJ
paneeli tila 300 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W